לשכת המסחר ישראל אמל"ט הינה הגשר בין יבואנים, יצואנים, גורמי ממשל, דיפלומטים ולשכות אחיות.

זוהי אחת מהותיקות והפעילות מבין לשכות המסחר הדו-לאומיות הפועלות בישראל. מטרתנו לפתח ולעודד קשרי המסחר בין חברות ישראליות לבין שווקים  במדינות אמריקה הלטינית ועוסקת בתחום זה בהצלחה מאז, במשך 50 שנה.

הלשכה מאגדת בשורותיה את החברות המובילות במשק בענפי החקלאות, התקשורת, טכנולוגיות חינוכיות, טכנולוגיות רפואיות, אבטחה וביטחון, סחר ועוד. בין חברינו מצויות חברות רבות כגון התעשיה האוירית, אלביט מערכות, קבוצת מר, נטפים, קומברס, מצרפלס, נען-דן ג'יין, יחד עם עשרות רבות של עסקים בינוניים ובעלי מקצועות חופשיים הפעילים ברחבי אמל"ט.

מדי שנה הלשכה מארגנת עשרות ימי עיון וסמינרים בנושאים רלוונטים, מארחת משלחות רבות  של אנשי עסקים ומקבלי החלטות, ומסיעת למשרדי החוץ, הכלכלה, האוצר, התאחדות התעשיינים, איגוד לשכות המסחר ומכון היצוא בכל הפעילויות מול מדינות אמל"ט. הלשכה מקיימת קשרי עבודה יומיומיים עם כל הנציגויות הדיפלומטיות של ישראל באמל"ט ושל מדינות אמל"ט בישראל ומפעילה את מועדון הנספחים הכלכליים בארץ.

רוברטו ספינדל, נשיא הלשכה

רוברטו הוא הבעלים של חברת ספין שיווק והשקעות בע"מ המתמחה בפיתוח עיסקי לחברות ישראליות המעוניינות בשווקי אמל"ט. בנוסף משמש כיועץ לרשויות מקומיות במדינות אמל"ט בתחומי התיירות, יזמות ופיתוח כלכלי מקומי.

לרוברטו תואר ראשון בגיאוגרפיה ולימודי אמל"ט מהאוניברסיטה העברית ותואר מוסמך בכלכלה מה London School of Economics

עמית טיטלמן, מנכ"ל הלשכה